Olej konopny w walce z nowotworem

przez

Nowotwory są plagą dzisiejszych czasów. Właściwie każda polska rodzina ma kogoś, kto zmaga się z tą uporczywą chorobą. Na ile jest ona wynikiem stresującego życia, a na ile następstwem złego odżywiania - zdania są podzielone. Jednak w każdej fazie choroby natrafić można na środki łagodzące wszelkie przykre objawy.

Zatrzymać najgorsze

Sklepy internetowe sprzedają marihuanę na szeroką skalę. Wielu Polaków boi się korzystać z tej specyficznej oferty, obawiając się, że jest ona niezgodna z prawem i że za kupno marihuany można pójść do więzienia. Chcielibyśmy wyjaśnić, że w domu każdy z nas może posiadać nasiona marihuany bez problemu. Nie można jej jedynie hodować i uprawiać, samo kolekcjonowanie nikomu nie przeszkadza.

Szybka pomoc w potrzebie

Olej konopny na bazie marihuany jest cudownym wynalazkiem, leczącym każde stadium bólu związanego z chorobą nowotworową. Szczególnie zbawienny jest w sytuacjach skrajnych, gdy ból przekracza już wszelkie progi dopuszczalności, a człowiek musi się zmagać z potwornym cierpieniem.

Do końca świadomym być

Stosowanie oleju konopnego już w ekstremalnych sytuacjach odchodzenia pozwala choremu zachować kontakt z najbliższymi oraz jasność umysłu. Można więc pożegnać się z najbliższymi tuż przed przejściem na drugi świat. Przystopowany ból sprawia, że śmierć wygląda po prostu godniej i nie tak przerażająco, jak przy braku alternatywnego wsparcia leczniczego. Olej konopny daje szansę na spokojniejsze i wolniejsze odchodzenie, by móc zdążyć zrobić wszystko, co wcześniej sobie zaplanowaliśmy.